NAMAI BE GLIUTENO

Specializuoti ir centralizuoti namai, įsikūrę Klaipėdoje, kuriuose yra kepyklėlė, krautuvėlė ir kavinukė. Gaminami ir parduodami vietoje kepti sausainiai, pyragai, tortai, duona ir kiti kepiniai be gliuteno bei laktozės, dalis asortimento pritaikyta ir veganams arba netoleruojantiems pieno baltymo bei kiaušinių. Taip pat parduodami kitų partnerių produktai be gliuteno, siūlomi Beatos Virtuvės ledai, išskirtinė “Musango kavos namai” kava, kava be kofeino, gėrimai ruošiami su pienu be laktozės bei augaliniu pienu.
Labai laukiami visi, kas netoleruoja gliuteno, serga celiakija, veganai ir visi kiti, kurie nori sveikesnių sudėčių kepinių.

Namuose be gliuteno – visa, kas BE gliuteno, po vienu stogu! Džiaugiamės, kad esame pirmieji tokie Lietuvoje!

APIE MUS KALBA IR RAŠO

Karti gyvenimo patirtis padiktavo verslo kryptį: antros tokios vietos Lietuvoje nėra
2017-09-12

Iš skausmingų ligų gniaužtų išplėšusi savo dukras klaipėdietė Loreta Želnienė neslepia, kad verslo idėją padiktavo karti gyvenimo patirtis. Metų metus gydytojai nesurado, kodėl serga jos dukros, o mamos nuojauta ir žinių ieškojimas jai padėjo atrasti priežastį, kodėl atžalos negalėjo augti kaip kiti vaikai.

Daugiau

Edita Esenku kalbina Namai be gliuteno šeimininkę apie kitokį gyvenimo būdą - be gliuteno
2018-05-16

Kodėl ji pradėjo kepti kepinius be gliuteno? Ar paprasta šiuos receptus pasigaminti namuose? Vietoje cukraus - datulių pasta? Palaikome gražią sveikesnės beglitimės mitybos idėją!

Daugiau

Iš rūpesčio gimęs verslas švenčia pirmąjį gimtadienį
2018-07-07

Liepos 7-ąją M. Mažvydo alėjos pradžioje įsikūrusi  kepyklėlė-kavinukė-krautuvėlė „Namai be gliuteno“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Prisipažinsiu, pati pro čia ištisus metus praeidavau tik perskaitydama virš durų kabančią iškabą, galbūt iki galo ir nesusimąstydama, kas tai per vieta.

Daugiau

"Kai pats sau esi darbdavys ir darbuotojas - atsakomybė didesnė"
2018-10-21

Kai nedidelį šeimos restoranėlį ar kepyklėlę atidarę verslininkai patys kepa, verda, stovi už prekystalio ir dar grindis šluoja - vis įprastesnis vaizdas ne vien tik užsienio šalyse. Klaipėdoje vis daugiau verslininkų nebeskuba samdyti daug darbuotojų ir kuo daugiau darbų stengiasi nudirbti patys.

Daugiau

„Invegos“ finansuoti projektai konkurso „Europos burės 2019“ finale
2019-06-26

Finansų ministerijos dešimtą kartą organizuojamame geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimuose ir apdovanojimuose atrinkti net 3 UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ ("Invega") finansuoti projektai. Už įdomiausią smulkiojo verslo projektą nominuotos šios įmonės: „Monimoto“, „Traškuva“ ir „Namai be gliuteno“.

Daugiau

Namai be gliuteno“
2019-09-05

Viena iš sėkmingo verslo paslapčių – stebėti aplinką ir sukurti tai, ko joje trūksta. LoretaŽelnienė būtent taip ir pasielgė. Sužinojusi, jog dukrytė alergiška gliutenui, Loreta pamatė, kad produktų be gliuteno pasiūla – gana nedidelė, todėl nusprendė pati pradėti tokius produktus gaminti. Taip Klaipėdoje įsikūrė unikali kepyklėlė Namai be gliuteno.

Daugiau

„Namų be gliuteno“ įkūrėjai verslo idėją padiktavo dukters alergija
2020-04-05

Klaipėdoje ir Vilniuje įsikūrusios trečius metus skaičiuojančios kepyklėlės „Namai be gliuteno“ įkūrėja Loreta Želnienė entuziastingai žvelgia į savo ilgai brandintą verslą. Kiekvieną dieną ji padeda šimtams žmonių, kurie netoleruoja gliuteno, o šiandieninėmis aplinkybėmis verslą ypatingai palaiko nuolatiniai klientai.

Daugiau

„Namų be gliuteno“ istorija
2020-04-21

Loreta Želnienė keliasi anksti ryte tam, kad paruoštų sveiką maistą pirmiausia savo dukrai, po to – pagelbėtų ir gliuteno netoleruojantiems klientams. Moters įkurtas verslas gimė iš noro su kitais pasidalinti sukaupta ir asmeniškai išgyventa patirtimi.Pilnam kepyklėlės įkūrimui reikėjo papildomų lėšų, todėl verslininkė gavo Atviro kreditų fondo 2 paskolą, be to, pasinaudojo ir dalinio palūkanų kompensavimo galimybe, palengvinusia finansinę verslo situaciją.

Daugiau

„Namai be gliuteno“: verslo idėją padiktavo dukters alergija
2020-04-30

Klaipėdoje ir Vilniuje įsikūrusios trečius metus skaičiuojančios kepyklėlės „Namai be gliuteno“ įkūrėja Loreta Želnienė entuziastingai žvelgia į savo ilgai brandintą verslą. Kiekvieną dieną ji padeda šimtams žmonių, kurie netoleruoja gliuteno, o šiandienos aplinkybėmis verslą ypatingai palaiko nuolatiniai klientai. Kas paskatino įkurti unikalią Lietuvoje kepyklėlę, kaip iš klientų aptarnavimo srities pavyko persikvalifikuoti į kulinarijos profesionalę, kodėl verta pasiryžti ieškoti verslo vystymo galimybių ir pagalbos iš šalies, pasakoja L. Želnienė.

Daugiau

PRADĖJO NUO TO, KO REIKĖJO PATIEMS – KEPINIŲ BE GLITIMO
2020-07-17

Ką tik trečius veiklos metus paminėjusios Klaipėdoje veikiančios kepyklėlės, krautuvėlės ir kavinukės „Namai be gliuteno“ įkūrėjai Loretai Želnienei (46) idėja imtis tokio verslo gimė iš asmeninės būtinybės – kai paaiškėjo, kad trimetė dukrelė netoleruoja glitimo.

Daugiau

27-ąjį Kartą Pagerbti „Metų Klaipėdiečiai“
2021-11-26

„Po pernykščio nuotolinio renginio šiandien, susitikus gyvai, širdis dainuoja, nes vėl skleidžiame sparnus. Dėkoju visiems nominantams, draugams, rėmėjams, kurie rado laiko ir šiandien susirinko kartu pasidžiaugti. Prieš keletą metų niekas negalvojome, kad gyvensime visai kitaip, bet klaipėdiečiai toliau dirba, kuria, planuoja, gražina miestą ir džiugina vieni kitus. Linkiu, kad visus mus lydėtų angelai sargai, saugiai ir ramiai sutiktume šventes, o kitais metais susitiktume jau įprasto formato šventėje“, – kalbėjo dienraščio „Vakarų ekspresas“ vyr. redaktorius Gintaras Tomkus.

Daugiau

KĄ APIE MUS SAKO KLIENTAI?

Puiki, jauki ir nuostabi vieta. Verta apsilankyti, nusipirkti ir paragauti. O ledai veganiški pagaminti su meile Lietuvoje tiesiog nuostabaus skonio ir nepakartojami (šokoladiniai, pistaciju, mangu ir t.t. kiekvienam skoniui ir netoleruojantiems laktozės(pieno cukraus), kazeino, gliuteno). Savininkė maloniai bendrauja keliomis užsienio kalbomis, o tai pogi patars ir pasiūlys korektiška ir geriausia pasirinkima kiekvienam apsilankusiam smaližiui 😉. Kepyklėlei jau 5 metai ir tai nuostabu. Verta sugrįžti dar ir dar.

KIPRAS SAIKUS

Labai skanu. Ir dar daug sveiko maisto. Man ši vieta atradimas. Malonus aptarnavimas tik skatins sugrįžti. 👍

JUOZAS KAMINSKAS

Užsukau pirmą kartą ir labai patiko. Skani kava iš nuostabaus puodelio su sveiku desertu puikiai nuteikia likusiai dienai. Tikrai grįšiu!

LAURA MITKUVIENĖ

Auksinis pienas buvo puikus!;) Pyragėliai taip pat! O duonytę jau skanaujame. AČIŪ labai ir apsilankysime dar ne kartą!

VIDŪNAS KULIKAUSKIS

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių