NAMAI BE GLIUTENO

Specializuoti ir centralizuoti namai, įsikūrę Klaipėdoje, kuriuose yra kepyklėlė, krautuvėlė ir kavinukė. Gaminami ir parduodami vietoje kepti sausainiai, pyragai, tortai, duona ir kiti kepiniai be gliuteno bei laktozės, dalis asortimento pritaikyta ir veganams arba netoleruojantiems pieno baltymo bei kiaušinių. Taip pat parduodami kitų partnerių produktai be gliuteno, siūlomi Beatos Virtuvės ledai, išskirtinė “Musango kavos namai” kava, kava be kofeino, gėrimai ruošiami su pienu be laktozės bei augaliniu pienu.
Labai laukiami visi, kas netoleruoja gliuteno, serga celiakija, veganai ir visi kiti, kurie nori sveikesnių sudėčių kepinių.

Namuose be gliuteno – visa, kas BE gliuteno, po vienu stogu! Džiaugiamės, kad esame pirmieji tokie Lietuvoje!

KĄ APIE MUS SAKO KLIENTAI?

Puiki, jauki ir nuostabi vieta. Verta apsilankyti, nusipirkti ir paragauti. O ledai veganiški pagaminti su meile Lietuvoje tiesiog nuostabaus skonio ir nepakartojami (šokoladiniai, pistaciju, mangu ir t.t. kiekvienam skoniui ir netoleruojantiems laktozės(pieno cukraus), kazeino, gliuteno). Savininkė maloniai bendrauja keliomis užsienio kalbomis, o tai pogi patars ir pasiūlys korektiška ir geriausia pasirinkima kiekvienam apsilankusiam smaližiui 😉. Kepyklėlei jau 5 metai ir tai nuostabu. Verta sugrįžti dar ir dar.

KIPRAS SAIKUS

Labai skanu. Ir dar daug sveiko maisto. Man ši vieta atradimas. Malonus aptarnavimas tik skatins sugrįžti. 👍

JUOZAS KAMINSKAS

Užsukau pirmą kartą ir labai patiko. Skani kava iš nuostabaus puodelio su sveiku desertu puikiai nuteikia likusiai dienai. Tikrai grįšiu!

LAURA MITKUVIENĖ

Auksinis pienas buvo puikus!;) Pyragėliai taip pat! O duonytę jau skanaujame. AČIŪ labai ir apsilankysime dar ne kartą!

VIDŪNAS KULIKAUSKIS

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių
Į VIRŠŲ