FRANŠIZĖ

“Namų Be Gliuteno” franšizė - laiko patikrinta verslo galimybė

Domitės verslu maitinimo srityje?

Nuo 2017 m. Klaipėdoje sėkmingai veikianti kavinė-kepykla-krautuvė “Namai Be Gliuteno” bendraminčiams siūlo plėtrą franšizės principu. Naujiesiems mūsų verslo partneriams suteiksime prekės ženklą, receptus, technologijas, procesus, aptarnavimo standartus bei kitą patirtį, leisiančią greitai pradėti ir vystyti verslą.

Prisijungsite prie didelės ir pasiūlos trūkumą didmiesčiuose vis dar jaučiančios gliuteno netoleruojančių ir sveiką, skanų bei kokybišką maistą mėgstančios žmonių bendruomenės.

NAMAI BE GLIUTENO

SUSISIEKIME


“Namai Be Gliuteno” – tai pirmoji specializuota kepyklėlė, krautuvėlė ir kavinukė Lietuvoje, sukurta glitimo bei laktozės netoleruojantiems žmonėms. Veikiame Klaipėdos centre nuo 2017 m., mus per šį laiką atrado ir nuolat lanko pilnavertės mitybos ir sveikesnės sudėties kepinių mėgėjai, vegetarai, veganai, kiaušinių netoleruojantys ar celiakija sergantys žmonės bei visi kiti skanaus ir kokybiško maisto entuziastai.

Mums "Namai Be Gliuteno" yra ne tik šeimos verslas, bet ir dalis gyvenimiškos patirties: namus atidarėme paaiškėjus, kad mūsų savininkės dukrytė turi alergiją glitimui, o begliutenių produktų ir gaminių itin trūko.

Mūsų pagrindinė varomoji jėga buvo ir išlieka nuoširdi pagalba sau bei kitiems, norintiems maitintis sąmoningai, sveikai, kokybiškai ir skaniai. 

Siekdami didinti begliutenių gaminių ir produktų prieinamumą kituose miestuose, paruošėme franšizės pasiūlymą. Tai - visame pasaulyje laiko patikrintas verslo principas, kai visos įkūrėjo žinios, patirtis, receptūros, klientų aptarnavimo standartai, prekės ženklas bei kitas įdirbis perduodamas partneriams - pradedantiems ar jau patyrusiems verslininkams. Franšizė sutaupo marias laiko ir pinigų, nes jos gavėjui nebereikia eksperimentuoti.

Kodėl “Namų Be Gliuteno” franšizė?

“​​Įkvėpti pozityvaus klientų grįžtamojo ryšio, siekiame, kad šviežia ir šilta, tik ką iš krosnies ištraukta „Namų be gliuteno“ produkcija taptų prieinama mūsų klientams visuose didesniuose Lietuvos miestuose. Norime plėstis, tad ieškome strateginių franšizės verslo partnerių sklandžiam bendradarbiavimui.Jeigu ir Jūs manote, kad sveikuoliški produktai be gliuteno ir laktozės yra mūsų visų ateities maistas - kviečiame kartu vystyti „Namai be gliuteno“ kepyklėlių-krautuvėlių-kavinukių tinklą Lietuvoje ir skatinti tvarią begliutenės mitybos bendruomenės plėtrą šalyje.

Apie 10% pasaulio gyventojų netoleruoja glitimo. Nors Lietuvoje didėja begliutenės produkcijos pasirinkimas, “Namai Be Gliuteno” išlieka vienintelė specializuota šios srities kepykla, kavinė ir parduotuvė. Greta aktyvios klientų bendruomenės, specializacija turi ir dar vieną ryškų privalumą - ji gamyboje leidžia išvengti kryžminės taršos kvietiniais miltais.Nepaisant mūsų pavadinimo, “Namai Be Gliuteno” klientų spektras yra gerokai platesnis - esame vertinami daugelio šviežių ir sveikų kepinių bei skanios kavos mėgėjų, profesionalių ir namų virėjų.Turime unikalią, itin plačią, su meile ir rūpesčiu per daugelį metų išdirbtą gaminių ir kepinių receptūrą. Kepame apie 15-os rūšių duonų, picos padus, gaminame sumuštinius, daugybę rūšių tortų, pyragų, sausainių ir keksiukų. Kadangi glitimas yra geras kepinių rišėjas, jo neturintys mūsų kepiniai naudoja visiškai kitokią technologiją, o kai kurių receptų kūrimas ir bandymas trunka savaites ir mėnesius.Prekiaujame ne tik nuosava, bet ir kitų gamintojų begliutene produkcija. Pas mus rasite stiprias mėgėjų bendruomenes turinčių "Livinn", "Beatos Ledainė", "Sviestas sviestuotas", "Gamtos bučinys", "Nerijaus Ledai" ir kitų gamintojų bei tiekėjų produkcijos.Todėl mūsų franšizės savininkas įgis ne tik misiją bei aiškią rinką, bet ir laiko patikrintas technologijas bei procesus. Tapę “Namai Be Gliuteno“ franšizės gavėju perimsite jau gerai žinomą prekės ženklą bei visas žinias, receptūras ir ilgai kauptą sėkmingą patirtį.Bendraukime”.Loreta Želnienė“Namų Be Gliuteno” įkūrėja ir vadovė

Mūsų franšizės vertės

 • Pirmoji, specializuota ir vienintelė 5 metus pelningai veikianti 100 proc. begliutenė kepyklėlė- krautuvėlė-kavinukė Lietuvoje;
 • Unikalios produktų receptūros, tik aukščiausios kokybės produkcija;
 • Tvarus verslo modelis: investicinės grąžos laikas apie 24 mėnesiai;Itin sparčiai augantis maisto produktų be gliuteno ir laktozės poreikis visame pasaulyje;
 • Papildomi pajamų šaltiniai iš e-komercijos (pristatant savo padalinio gaminius per kurjerius);
 • Nepriekaištingos reputacijos prekės ženklas, gerai žinomas ir vertinamas daugybės klientų;
 • Pastebimas ir išskirtinis interjeras, sukuriantis jaukumo jausmą: „lyg namuose“;
 • Malonumas dirbti versle, kuris padeda žmonėms maitintis pilnavertiškai ir gyventi sveiką, laimingą gyvenimo būdą.
NAMAI BE GLIUTENO

Frašizės gavėjui įsipareigojame ir siūlome:

 • Suteikti visas reikiamas žinias, kaip sėkmingai atidaryti ir pelningai valdyti “Namai Be Gliuteno“ verslą;
 • Perduoti visą pelningai veikiančios kepyklėlės-kavinukės-krautuvėlės know-how;
 • Suteikti teisę veikti ir naudotis gerai žinomu prekės ženklu;
 • Naudotis „Namai Be Gliuteno“ koordinuojama rinkodaros sistema bei marketingo turiniu (centralizuota marketingo sistema);
 • Perduoti visus per eilę metų surinktus ir klientų labiausiai pamėgtus savo gaminių receptus;
 • Surengti visus reikalingus technologių-kepėjų mokymus tiksliam mūsų gaminių receptūrų Perdavimui tiek savo kepyklėlėje, tiek Jūsų atidarytame padalinyje;
 • Prijungti prie patikimiausių žaliavų ir produkcijos tiekėjų grandinės, užtikrinant geriausias produkcijos tiekimo kainas;
 • Perduoti visą kepyklėlės-krautuvėlės-kavinukės interjero ir eksterjero dizaino paketą;
 • Nuolat rūpintis sėkminga prekės ženklo plėtra, žinomumu bei naujų receptų kūrimu.

Ar mums kartu pakeliui?

Mums "Namai Be Gliuteno" nėra tik vertas. Todėl tikimės, kad franšizės pirkėjas kartu bus ir bendramintis, kuriam artima sveiko maisto ir pilnavertės mitybos skatinimo idėja. Mūsų receptai ir technologijos yra kiek sudėtingesnės, todėl tikimės, kad mėgstate gaminti ir domitės gamybos procesais. Žinoma, patirtis verslo valdymo srityje bus privalumas, bet ne būtinybė - tikrai padėsime kuo galėsime. Tik atkreipiame dėmesį, kad šiame versle būtina orientacija į aukštą gamybos ir aptarnavimo kokybę, komunikabilumą, lankstumą ir atsakomybę.

Neliksite vieni!

Viena svarbiausių mūsų franšizės pirkėjo gaunamų verčių - išsami apmokymų programa ir nuolatinis palaikymas viso bendradarbiavimo metu.Mūsų apmokymų programa susideda iš dviejų etapų ir yra skirta kuo išsamiau perteikti visą mūsų informaciją bei patirtį sėkmingam jūsų naujojo verslo startui.Pirmas apmokymų etapas vyks likus 2 mėnesiams iki atidarymo datos. Čia gilinsimės į namų požiūrį bei vertybes, patalpas, įrangą, dizainą, administracines procedūras, kainodarą, bendravimą su tiekėjais, rinkodarą, ataskaitas ir kitus klausimus.Antras etapas vyks likus 2-3 savaitėms iki atidarymo. Jame dalyvaus ir jūsų personalas. Čia gilinsimės į sklandų darbą, kasdienes operacijas, darbuotojų elgesį, bendravimą su klientais, darbą su kasos aparatu ir kitus niuansus. O darbuotojams profesionalus "Namai Be Gliuteno" technologas surengs 1 savaitės trukmės mokymus padalinyje, gilinantis į įrangą, žaliavas ir receptus. Mokymus užbaigs praktinis patikrinimas realios darbo dienos mūsų Klaipėdos padalinyje metu.

Susisiekime

Susidomėjote “Namai Be Gliuteno” franšizės galimybe?

Norite sužinoti daugiau apie sąlygas ir galimybes?

Parašykite mums - NamaiBeGliuteno@fransize.lt
Arba tiesiog užpildykite aukščiau esančią formą.

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių