Kaip aprašyta mūsų privatumo politikoje, renkame asmeninę informaciją iš jūsų sąveikos su mumis ir mūsų svetaine, įskaitant slapukus ir panašias technologijas. Taip pat galime dalytis šia asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, įskaitant reklamos partnerius. Tai darome norėdami rodyti jums skelbimus kitose svetainėse, kurios labiau atitinka jūsų interesus, ir dėl kitų priežasčių, nurodytų mūsų privatumo politikoje.

Asmeninės informacijos dalijimasis tikslinei reklamai pagal jūsų sąveiką skirtingose ​​svetainėse gali būti laikomas „pardavimu“, „dalijimusi“ arba „tiksline reklama“ pagal tam tikrus JAV valstijos privatumo įstatymus. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę atsisakyti šios veiklos. Jei norite pasinaudoti šia atsisakymo teise, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis.

Jei lankotės mūsų svetainėje su įjungtu visuotinės privatumo kontrolės atsisakymo pirmenybės signalu, priklausomai nuo to, kur esate, tai traktuosime kaip prašymą atsisakyti veiklos, kuri gali būti laikoma asmeninių duomenų „pardavimu“ arba „dalijimusi“. informacija ar kiti naudojimo būdai, kurie gali būti laikomi tiksline įrenginio ir naršyklės, kurią naudojote lankydamiesi mūsų svetainėje, reklama.

JŪSŲ KREPŠELIS (0)

Krepšelyje nėra prekių