Pirmi ir vieninteliai tokie visoje Lietuvoje! Nemokamas pristatymas užsakius prekių už 35 EUR.

Tortai ir Pyragai

TORTAS „APELSININIS RIEŠUTĖLIS“

Vienas iš populiariausių mūsų kepamų tortų – gaivus, drėgnas, ne per saldus. Sudėtis: lakštams – sviestas be laktozės, universalūs miltai (tapijokos ir ryžių miltai, ksantanas, bulvių krakmolas), kiaušiniai, naturalus medus,cukrus, valgomoji soda, imbieras , cinamonas. Pertepimui – grietinė, žemės riešutų kremas, apelsinų sultys. Yra galimybė parduoti tik lakštus. Yra galimybė pertepimą daryti pagal jūsų pageidavimus – derinama atskiru susitarimu. Dydis ir forma gali kisti. Pagrinde kepami apvalūs – 10 cm diam., 18 cm diam., 24 cm diam. 10 cm dydžio tortukas sveria apie 400 g.

Norėdami užsiskakyti tortą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 

TORTAS „CITRININIS“

Populiarusis mūsų „Citrininis“ tortas. Gaiviai saldžiarūgštis – sužavi ne vieną. Sudėtis: universalus mišinys (tapijokos ir ryžių miltai, ksantanas, bulvių krakmolas),kokoso aliejus, sviestas be laktozės, kiaušiniai, cukrus, citrinų sultys, kepimo milteliai. Tortas gali būti įvairaus dydžio ir formos. 

Norėdami užsiskakyti tortą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 

MIGDOLINIS PYRAGAS SU PERTEPIMU 

Migdolų riešutų lakštai, pertepti su lengvu maskarponės bei uogų pertepimu. Sudėtis : migdolaiir migdolų miltai, kiaušinio baltymai, cukrus, maskarponė, uogos. Pyragas yra pailgas, apie 800 gr.

Norėdami užsiskakyti piragą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 

MIGDOLŲ MILTŲ PYRAGAS SU LINŲ SĖMENIMIS

Migdolų miltų pyragas su linų sėmenimis. Tinka tiek kaip šviesi duona, tiek kaip desertinis pyragas. Sudėtis : migdolų miltai, kiaušiniai, linų sėmenys, naturalus medus, maistinis actas, alyguogių aliejus, kepimo milteliai, druska. Pyragas yra pailgas, apie 700 gr.

Norėdami užsiskakyti piragą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 

OBUOLIŲ TRUPINIUOTIS

Obuolių trupiniuotis – trapus, drėgnas ir labai skanus. Be gyvulinės kilmės produktų. Formos ir dydžiai gali būti įvairūs. Sudėtis : migdolų ir kukurūzų miltai, kokoso aliejus, obuoliai, bananai, cinamonas, citrinos sultys, cukrus, druska.

Norėdami užsiskakyti piragą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 

RIEŠUTINIS PYRAGAS SU ŠILKINIU TOFU

Puikus ir populiarus pyragas-tortas. Sotus, drėgnas, pikantiškas. Sudėtis : japoniškas šilkinis tofu,anakardžių ir migdolų riešutai, datulių pasta ir datulių sirupas, pūstos burnočio sėklos, dumplainio uogos, cirtinos sultys, cinamonas. Be gyvūlinės kilmės produktų, be pridėtinio cukraus. Gali būti įvairios formos ir dydžio. Mūsų kepamas populiarius dydis yra apvalus apie 10 cm diametro, apie 400 g svorio.

Norėdami užsiskakyti piragą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 ŠAKOČIAI

Šakočiai be gliuteno – naujiena Lietuvoje !!! Skanūs ir sotūs.Šakočiai įvairaus dydžio – nuo 400 g iki 1kg. Galima pjaustyti. Kokosinio šakočio sudėtis : kokosų miltai,kiaušiniai, sviestas, cukrus. Kukurūzų miltų šakočio sudėtis: kukurūzų miltai,kiaušiniai, sviestas, cukrus. 

Norėdami užsiskakyti šakotį kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 ŠOKOLADAINIS (BROWNIE)

Puikaus skonio šokoladainis. Be gyvulinės kilmės produktų. Sudėtis: juodasis šokoladas, avinžirniai, avinžirnių skystis, kokosų aliejus, kerobas, cukrus, kepimo milteliai. Gali būti įvairių formų ir dydžio.

Norėdami užsiskakyti šokoladainį kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 TORTAS „MEDUTIS“

Klasika – tortas „Medutis“. Sudėtis: lakštai – universalus mišinys (ryžių ir tapijokos miltai, ksantanas, bulvių krakmolas), naturalus medus, cukrus, sviestas be laktozės, kiaušiniai, kepimo milteliai, druska. Pertepimas – graikinis jogurtas, maskarponės kremas, citrinos sultys.Yra galimybė parduoti tik lakštus ir yra galimybė pertepimą daryti pagal jūsų pageidavimus – derinama atskiru susitarimu. Dydis ir forma gali kisti. Pagrinde kepami apvalūs – 10 cm diam., 18 cm diam., 24 cm diam. 10 cm dydžio tortukas sveria apie 400 g.

Norėdami užsiskakyti tortą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt 

 TORTAS „ŠOKOLADINIS MUSAS“

Tortas „Šokoladinis musas“, mėgstantiems tikrą juodąjį šokoladą , nepalieka abejingais. Sodraus skonio, skirtingos konsistencijos sluoksniai. Sudėtis: universalus mišinys (ryžių ir tapijokos miltai,ksantanas, bulvių krakmolas), kokoso aliejus, kokoso pienas, sviestas be laktozės, juodasis šokoladas, cukrus, kiaušiniai, kerobas. Torto formos ir dydis gali būti įvairūs.

Norėdami užsiskakyti piragą kreipkitės Facebook žinute arba el. paštu info@namaibegliuteno.lt

 Visi tortai ir pyragai kepami tik gavus ir suderinus užsakymą. Todėl kokybė ir šviežumas garantuotas! Susisiekite ir aptarsime visas detales.